PlayGame

www.playgame.biz

KazaloPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj seSeznam članovSkupine uporabnikovPrijava

Share | 

Call of Duty 5: World at War

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
m_aljaz

Število prispevkov : 90
Kraj : Dolenjska je moja mati

ObjavljaNaslov sporočila: Call of Duty 5: World at War   Čet Nov 13, 2008 7:06 pm

Torej,november je mesec ko je prišlo kar nekaj igric an trg,nekatere pa še bojo,enako tudi filmi.
Ena izmer novemberskih 08 iger je Call of Duty 5. Jaz sem probal špil in morm rečt da so se fino potrudili okoli grafike,lepo sestavljena igrica. Poštimal sem si tudi online multiplayer in mi je sicer igranje včeš,samo malo nepregleden meni ima (mogoče bi se ga moral malo bolj navadit,itd.) Drugače pa še iščem serverje taprave,z dobrimi "sobami". Nekaj sem igral,vendar je bila taka mapa,ki mi glih ni bla všeč Very Happy Ampak ok. Jaz sej sicer ljubitelj Call of Duty zato imam že iz principa 5-ko. Drugače pa kdor ima rad strelske igre-naj si jo zrihta Very Happy Je kr vredu špil. Moja ocena od 1-10 je nekje dobrih 7-8 Very Happy
Še malo screenshotov Laughing

Lep pozdrav/Kind Regards

Aljaž Wink
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.drink.mojforum.si
Blaz

Število prispevkov : 118

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   Pet Nov 14, 2008 6:58 pm

Igra je vred sam moj pc ni No
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
The Dohc!

Število prispevkov : 8

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   Pet Dec 26, 2008 1:30 pm

ni mi ušeč tale cod.engine je itak od 4ke.orozja majo mal cudn zvok.
se mi zdi da se niso prevec potrudl.jim je šlo sam za dobiček.upajmo d bo Modern warfare 2 bolša.
Nazaj na vrh Go down
Blaz

Število prispevkov : 118

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   Pet Dec 26, 2008 3:15 pm

The Dohc! je napisal/a:
ni mi ušeč tale cod.engine je itak od 4ke.orozja majo mal cudn zvok.
se mi zdi da se niso prevec potrudl.jim je šlo sam za dobiček.upajmo d bo Modern warfare 2 bolša.
jah nevem engine je ist kot pr moder warfare sam drugi ljudje so delal špilo Wink
flamethrower ga rula
Nazaj na vrh Go down
m_aljaz

Število prispevkov : 90
Kraj : Dolenjska je moja mati

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   Pet Dec 26, 2008 8:31 pm

Tut men ni dober špil....še vedno najraje špilam enko in dvojko Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.drink.mojforum.si
Bianca-PG
Admin

Število prispevkov : 209
Kraj : Novo mesto - Straža

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   Tor Jan 06, 2009 11:28 am

Zanimivo...velikokrat je tako, da so predhodniki veliko boljši od novih delov. Cool

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Call of Duty 5: World at War   

Nazaj na vrh Go down

Call of Duty 5: World at War
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1